shitet vil 2 kateshe ne ksamil

Numri i njoftimit: 2927 | Postuar në: 18.05.2013, 14:24
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm i diskutueshëm

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


vil 2 kateshe me 10 dhoma te kompletuara . 360 m 2 ndertim. 650 m 2 tok.

 Sarandë

Dërgo E-mail

 vullnet ruci