SHITET APARTAMENT 1+1+A+B

Numri i njoftimit: 2920 | Postuar në: 17.05.2013, 14:12
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm i diskutueshëm

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


SHITET APARTAMENT 1+1+A+B TEK RRUGA QEMAL STAFA, PALL.575/2, NGJITUR ME TREGUN E ZARZAVETEVE .APARTAMENTI ESHTE NE KATIN II, ME TULLA TE KUQE NGA ATO TE VJETRIT, BERE INVESTIMI I PLOTE NGA FILLIMI .APARTAMENTI ESHTE ME HIPOTEKE.

 Tiranë

Dërgo E-mail

 MIGENA HANA