Vila Turistike

Numri i njoftimit: 2910 | Postuar në: 16.05.2013, 15:07
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 200 Lekë

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet / Shkëmbim i mundshëm


Vile Turistike, parafabrikate Pespa
Ofrojm : Disenjimin, prodhimin dhe montimin e tyre
Cmimi fillon nga 200 m2
Vilat ndahen ne tre kategori: Ekonomike / te mesme / lluksi

 Durrës

Dërgo E-mail

 Pespa