vinc fassi Telekomande per cdo marke vinci

Numri i njoftimit: 28970 | Postuar në: 26.01.2016, 22:01
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 10 €

Kategoria Mjete motorike / Makineri Ndërtimi, Pirungritës, Aut. të rënda / Pirungritës dhe trajtimin e ngarkesave

Lloji i njoftimit: Shitet


shitet telekomande hetronic me 4 ose me 6 levizje i gatshme për montim .ne ofrome cilesi dhe garanci .00355682004563.00355684013373.neViber00355695368886.në facebook Auto S-I .

 Kavajë     Kavajë

 Auto S-I