vinc fassi 110 A24 2003

Numri i njoftimit: 28969 | Postuar në: 26.01.2016, 21:51
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 10 €

Kategoria Mjete motorike / Makineri Ndërtimi, Pirungritës, Aut. të rënda / Pirungritës dhe trajtimin e ngarkesave

Lloji i njoftimit: Shitet


shitet vinc fassi 110 A24 viti 2003 ne gjendje shum te mire pam max 5150 kg ne 12 metra 800kg .00355682004563 ..00355684013373 .Viber00355695368886 .ne facebook Auto S-I.gimailautosi.al.

 Kavajë     Kavajë

 Auto S-I