disponojme bime bio sherebel lavando

Numri i njoftimit: 2825 | Postuar në: 06.05.2013, 09:43
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Kopsht, Bimë / Hortikulturë – Pemë, Bimë

Lloji i njoftimit: Shitet


disponojme bime bio sherebel lavando


Mesazh nga Nazif cimo.

E-mail: cimonazif@yaho.com

 Tiranë

Dërgo E-mail

 Nazif cimo