Shitet karroce bebesh Pierre Cardin

Numri i njoftimit: 2819 | Postuar në: 05.05.2013, 16:56
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 8.000 Lekë

Kategoria Produktet për fëmijë, Bebe / Pajisje për bebe / Karoca fëmijësh

Lloji i njoftimit: Shitet


Karroce bebesh e markes Pierre Cardin, e blere 20.000 leke te reja, shitet per arsye mosperdorimi.

Ngjyre gri dhe portokalli, ne gjendje te mire, me mbulese kunder shiut dhe eres, me rrjete te inkorporuar.
Dhurate nje karroce portabel bebesh (qe mbahet ne dore) ngjyre bojeqielli.

 Tiranë

Dërgo E-mail

 Orjeta