SHITJE ME SHUMICE I TEKSTIT T-M-S

Numri i njoftimit: 2813 | Postuar në: 04.05.2013, 21:51
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm

Kategoria Libra dhe Literaturë / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


KETO DITE JETESOHET TEKSTI : 'TREGU-MARKETINGU-SUKSESI'_ NJE BOTIM LUKSOZ I CILI PERMBAN 40 SHKRIME MARKETINGU MBI ECURINE E ORGANIZATAVE NE TREG, SI FUNKSIONOJNE BIZNESET, SI MUND TE MOTIVOHEN PUNONJESIT, ROLI I IDEVE DHE NOVACIONIT....ETJ, ETJ... NJE TEKST I PAPERSERITSHEM QE OFRON PER HERE TE PARE 'IDE' DHE 'PRAKTIKA' MARKETINGU TE CILAT VIJNE PER JU NGA NJE ANALIZE E THELLE E TREGUT SHQIPTAR... 'TREGU-MARKETINGU-SUKSESI' VJEN NE TREG SI NJE RISI NE MARKETING DHE I DEDIKOHET SHITESVE, MARKETEREVE, DREJTUESVE TE BIZNESIT SHQIPTAR,..., DHE GJITHE ATYRE QE DUAN TE PREKIN SUKSESIN... 'TREGU-MARKETINGU-SUKSESI' ESHTE INICIUAR NGA KONSULENCE MARKETING DHE BLERIM DEDA PER TE QENE GJATE NE TREG DHE PER TE PERMBUSHUR GJITHE 'KENAQESINE KONSUMATORE ' NE MARKETING...
NE PO KERKOJME NJEREZ, LIBRARI, APO AGJENCI DISTRIBUTORE PER 'TREGU-MARKETINGU-SUKSESI'
JU MIREPRESIM!
P.S: NA SHKRUANI TEK : konsulencemarketing@gmail.com
+355 68 20 68 654 (vodafon)
+355 68 52 22 800 (amc )

 Tiranë

Dërgo E-mail

 KONSULENCEMARKETING >(Ndërmarrje)