Babysiter

Numri i njoftimit: 27927 | Postuar në: 24.01.2016, 15:58
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Kategoria: Të tjera

Gjinia: Femër

Arsimimi: Jo e rëndësishme

Patentë shoferi: Nuk kam

Njohja e gjuhëve: Anglisht

Aftësi kompjuterike : Mjaftueshëm

Çmimi: I negociueshëm i diskutueshëm

Kategoria Punësim / Kerkoj punë

Lloji i njoftimit: Shitet


Jam e interesuar per te punuar si babysiter. Kam mardhenie te mira me femijet, jam shume e kujdesshme dhe e pergjegjshme . Kam nevoje per pune part time per shkak te studimeve.

 Tiranë     Selita, Tirana e Re

Dërgo E-mail

 Klelia