Mercedes E 200 gri me taksa dhe siguracion te paguara

Numri i njoftimit: 27899 | Postuar në: 23.01.2016, 09:18
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Mercedes-Benz

Modeli: E 200

Viti: 2000

Karburanti:: Naftë

Kilometra:: 200000

Transmetuesi: Automatike

Tipi: Limuzinë

Ngjyra: gri

Regjistrimi: i Shqipërisë

Çmimi: 3.800 € i diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


Makina eshte me taksa dhe siguracion te paguara ne gjendje shume te mire dhe me te gjitha sherbimet te bera!Motorri eshte 200 cdi dhe konsumi shume i vogel

 Kavajë     Kavajë

Dërgo E-mail

 albi