benz E270 Avangard

Numri i njoftimit: 27852 | Postuar në: 19.01.2016, 11:42
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Mercedes-Benz

Modeli: E 270

Viti: 2002

Karburanti:: Naftë

Kilometra:: 250000

Transmetuesi: Automatike

Tipi: Limuzinë

Ngjyra: e zezë

Regjistrimi: i Shqipërisë

Çmimi: 5.900 € i diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet / Shkëmbim i mundshëm


Mercedes Benz E 270 avangard me sensor parkingu dhe sensr shiu. makina eshte ne gjendje pune. dokumentat i ka deri ne dhjetor 2016 jane bere te gjitha sherbimet

 Kavajë     Kavajë

Dërgo E-mail

 fabjon