MAKINA per PASTRIM KIMIK

Numri i njoftimit: 27839 | Postuar në: 07.04.2016, 09:34
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 111 € i diskutueshëm

Kategoria Biznes pajisje, makineri, mjete / Pajisje Elektrike dhe Elektronike

Lloji i njoftimit: Shitet


shesim makina per pastrim kimik
REALSTAR 2003 14 kg
UNION 2006 ?? kg
UNION 1999 20 kg
TEL:
0038978446634
0038978446635
0038978446636
0038976262020
0038922621320
SHKUP MAQEDONI

 Elbasan     Funarë

Dërgo E-mail

 qamuran >(Ndërmarrje)