traktor same hercules

Numri i njoftimit: 27667 | Postuar në: 09.01.2016, 14:11
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 33.000 €

Kategoria Mjete motorike / Makina bujqësore - pyllore / Traktorë

Lloji i njoftimit: Shitet


Shes traktor same hercules viti90 ne gjendje shum te mir esht i pajisur me te gjitha mjetet pllug ,brene,rimorkjo ka edhe kasetofone dhe klime

 Dibër     Maqellarë

Dërgo E-mail

 ylber burnazi