Tavolina Karrige me Qira

Numri i njoftimit: 27640 | Postuar në: 07.01.2016, 20:47
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm

Kategoria Instrumente muzikore dhe pajisje / Pajisje me qira

Lloji i njoftimit: Shitet


Ofrojm paisje per damsa evente
party ditelindje catering
shkruani
ditaperfekte@gmail.com

 Tiranë     Qendra

Dërgo E-mail

 tomi