shiten apartamente 1+1 2+1 dhe 3+1

Numri i njoftimit: 2757 | Postuar në: 10.06.2013, 13:18
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 450 €

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


shiten apartamente 1+1 2+1 dhe 3+1 ne vlore me dokumentacionein perkates duke nisur nga 450 euro

 Vlorë

Dërgo E-mail

 ermal23