apart oksigjeni

Numri i njoftimit: 27508 | Postuar në: 28.12.2015, 18:44
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 900 € i diskutueshëm

Kategoria Bukuria, Shëndeti, shtesa dhe pajisje / Vegla-mjete medicinale / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


aparat oksigjenik ne gjendje shume te mire pune,eshte perdorur pak kohe.

 Vlorë     Vlorë

Dërgo E-mail

 Enkeleda