Shiten dy Autofshesa BUCHER dhe MAN

Numri i njoftimit: 2746 | Postuar në: 09.05.2013, 11:04
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm

Kategoria Mjete motorike / Makineri Ndërtimi, Pirungritës, Aut. të rënda / Pirungritës dhe trajtimin e ngarkesave

Lloji i njoftimit: Shitet


Per arsye Mbyllje biznesi Shiten:
Dy Autofshesa te markes Bucher dhe Man te vitit 2000, ne gjendje perfekte, nuk kane kryer shume ore pune, me nafte, me dokumenta te rregullta.
Mund ti shifni fotot ne faqen e shoqerise www.euroshippcompany.com
Kontakt: info@euroshippcompany.com
alim.musaraj@gmail.com
Tel - Fax: +355 033 409 573
Mob: +355 69 25 39 164

Faleminderit !!

 Vlorë

Dërgo E-mail

 Fladina Koka >(Ndërmarrje)