OKAZION-Shitet Apartament Bashkekohor

Numri i njoftimit: 27387 | Postuar në: 21.01.2016, 23:43
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 2

Sipërfaqja: 68

Ngrohja: Te tjera

Kati: 8

Çmimi: 36.000 € i diskutueshëm

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Shitet


Zona/Rruga: Yzberisht, Perballe Karburantit, te Stacioni Autobuzit

OKAZION: APARTAMENT Bashkekohor 1+1+Aneks+Banjo+Ballkon, 68 m2.
Pallat i ri; Punime mjaft cilesore.
Kati i fundit (VIII): me TARRACE te rrethuar dhe te shfrytezueshme per barbecue, ose mbajtjen e kafsheve shtepiake.
Drite Naturale dhe Diell gjate gjithe paradites; Apartament shume i ngrohte, komod dhe familjar.
Me HIPOTEK
Me ASHENSOR
Uje & Drita 24 ore
DEPOZITE personale 1000 litra
Ballkon me pamje nga rruga kryesore
Kuzhinë me Bufe & Elektroshtepiake; Kend Kolltuqesh; Kondicioner
Shtrimi me Parket Laminat Zviceran C10
Banjo Incaso, Hidrosanitare super Cilesore dhe Moderne

Cmimi i DISKUTUESHEM

Kontakt: 069 444 63 94

 Tiranë     Kombinati, Yzberishti

Dërgo E-mail

 Julian