Komplet kolltuqesh

Numri i njoftimit: 27375 | Postuar në: 18.12.2015, 15:55
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 300 Lekë i pa diskutueshëm

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Dhoma dite / Garniturë për ndenje

Lloji i njoftimit: Shitet


Shes komplet kolltuqesh .nje tresh me suste dopjo brenda ,nje dysh ,dhe dy tek. Jane ne gjendje shume te mire .

 Vlorë     Vlorë

Dërgo E-mail

 Klevis