OKAZION SHES TELEFON DHE FAX MODELI SHARP.

Numri i njoftimit: 27363 | Postuar në: 20.12.2017, 10:27
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 3.000 Lekë

Kategoria Telefona celularë dhe pajisje / Fakse

Lloji i njoftimit: Shitet


OKAZION SHES TELEFON DHE FAX MODELI SHARP. CMIMI 3000 LEK TE REJA. PER KONTAKTIME NE NUMRIN 0693939320

 Durrës     Durrës

Dërgo E-mail

 miri