shitet nokia lumia 520 4 muaj i perdorur, cmimi i arsyeshem.

Numri i njoftimit: 27335 | Postuar në: 16.12.2015, 14:27
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Nokia

Modeli: lumia 520

Çmimi: 8.300 Lekë i pa diskutueshëm

Kategoria Telefona celularë dhe pajisje / Telefonat celularë

Lloji i njoftimit: Shitet


telefoni eshte ne gjendje shum te mire ka nje problem te vogel, duhet nderruar celesi i ndezjes i cili kushton 12 mij leke te vjetra. pra gjithesej telefonit i shkon cmimi ne 95 mij leke te vjetra. kush eshte i interesuar le te kontaktoje 0692390094.

 Lushnjë     Lushnje

Dërgo E-mail

 serxhio