Shitet Iphone 5s gold

Numri i njoftimit: 27309 | Postuar në: 14.12.2015, 16:30
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Apple

Modeli: Apple

Çmimi: 40.000 Lekë

Kategoria Telefona celularë dhe pajisje / Telefonat celularë

Lloji i njoftimit: Shitet


Iphone 5s gold
Karkus+mbrojtse
Gjendja shume e mire

 Lushnjë     Lushnje

 Fabjo