SHTEPI PER SHITJE

Numri i njoftimit: 2729 | Postuar në: 25.04.2013, 10:57
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


Shtepi private ne shitje 2 kateshe,kati i pare ka 1+1+dyqan,dy babjo,koridor dhe aneks,kati i dyte ka te njejten hapsire sa poshte.Shtepia eshte e rregulluar.Cmimi eshte......

 Shkodër

Dërgo E-mail

 Nazim