SUZUKI Ignis 2004 Nafte, 1300cc

Numri i njoftimit: 27286 | Postuar në: 12.12.2015, 18:47
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Suzuki

Modeli: Ignis

Viti: 2004

Karburanti:: Naftë

Kilometra:: 140000

Transmetuesi: Manuale

Tipi: Foristradë - SUV

Ngjyra: gri

Regjistrimi: i Shqipërisë

Çmimi: 2.900 Lekë i diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


-Shitet makina SUZUKI- IGNIS me 1300 cc, me 75 kp, kilometra te pershtuara origjinale 140.000.
-SUZUKI i vitit fundi i 2004
-5 porta
-CD Player( origjinali)
-Ngjyra Gri (Metalike)
- Konsumon 4.5L/Nafte per 100km
-Dokumentat deri ne 9.11.2016
-Pasqyra elektrike
-Xhamat elektrike perpara
-ABS
-A/C Air Condicioner..
-Hapje dhe mbyllje me pult.
-Vaji, Filter Nafte dhe Filter vaji te sapo nderruara me liber sherbimesh.
-Drita mjegulle.
-Shitet per arsye emigrimi, cmimi i diskutueshem
-Makina eshte ne gjendje shume te mire si motorike por edhe teknike.
-Ju lutem te telefononi nese jeni te interesuar per te blere kete makine.
-0694709304

 Kavajë     Kavajë

Dërgo E-mail

 Klevi