Shes makinen seat ibiza kubik1400 benzin model 2002

Numri i njoftimit: 27250 | Postuar në: 09.12.2015, 16:43
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Seat

Modeli: Ibiza

Viti: 2002

Karburanti:: Benzinë

Kilometra:: 180000

Transmetuesi: Manuale

Tipi: Limuzinë

Ngjyra: blu

Regjistrimi: i Shqipërisë

Çmimi: 280.000 Lekë i diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet / Shkëmbim i mundshëm


Shes makinen seat ibiza kubik1400 benzin model 2002 shum ekonomike sport ne lejen e qarkullimit eshte shekruajtur dhe per impiant gazi day go Matt e para sapo u vun te rea 140 mi lek ka dhe impiant muzike larte.cmimi 280000 lek idiskutushem dhe ndrrim.0695458440 berti.

 Lushnjë     Lushnje

Dërgo E-mail

 albert