Frigorifer ARISTON

Numri i njoftimit: 2714 | Postuar në: 22.04.2013, 15:48
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 10.000 Lekë i diskutueshëm

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Aparate shtëpiake / Frigoriferë

Lloji i njoftimit: Shitet


Frigorifer me kapacitet 230 litra. Ngrirje ne katin e siperm me dy ndarje. Pa asnje defekt dhe asnje gervishtje. Asnje ndryshk. Ngjyra e bardhe. I blere i ri 10 vjet me pare.

 Tiranë

Dërgo E-mail

 Sokoli