Njoftojme:Shitet Apartament 2+1,72.8 m2

Numri i njoftimit: 2674 | Postuar në: 18.04.2013, 19:03
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 52.000.000 Lekë i diskutueshëm

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


Njoftojme se shitet nje hyrje 2+1 ne kat te 3(72.8m2) Lagja 28 Nentori,Rr Kastriot Muca,Pallati prane gjykates.(Fier)
Hyrja eshte e parregulluar.

Te interesuarit te kontaktojne ne nr tel:0682012869

 Ana