TAPICERI MAKINASH

Numri i njoftimit: 2665 | Postuar në: 18.04.2013, 11:40
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm

Kategoria Shërbime, Servisime, Kurse / Riparime dhe servisime, Mirëmbajtje / Auto-Moto Servise

Lloji i njoftimit: Shitet


Eksperience e gjate pune jashte shtetit me koncesionare te marka te njohura te makinave te reja (JEEP ,SUZUKI ,LAND ROVER ,CITROEN ,TOYOTA ,PEUGOT etj )Sherbim i kualifikuar ,i shpejte dhe dhe i garantuar. Ju mire presim te na njihni nga afer .Pershendetje nga AUTO DESIGN By S&E !!!!!!!!!!

Mesazh nga SPARTAK.

E-mail: sparti1@windowslive.com

 Tiranë

Dërgo E-mail

 SPARTAK