RIPARIME ELEKTRIKE MEKANIKE AVOXHIME

Numri i njoftimit: 264 | Postuar në: 08.09.2012, 06:07
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 10.000 Lekë i diskutueshëm

Kategoria Shërbime, Servisime, Kurse / Riparime dhe servisime, Mirëmbajtje / Servise për sende elektronike

Lloji i njoftimit: Shitet


BEJME RIPARIME ELEKTRIKE AVOLXHIME TE CDO LLOJ ELEKTROMOTORI RIPAROJME, GJENERATORE, POMPA UJI VEGLA PUNE PER PERDORIM VETIAK DHE INDUSTRIAL. PERVOJE 40 VJECARE PUNOJME ME GARANCI DHE SERIOZITET.PJESET E KEMBIMIT TE GJITHA TE CERTIFIKUARA DHE MATRIALET E PERDORURA JAN NGA FIRMAT ME NE ZE NE KETE FUSHE.JU MIRE PRESIM

 Vlorë

Dërgo E-mail

 HAXHIRAJ ELEKTRIK