Sobe gatimi vitroqeramike BEKO

Numri i njoftimit: 262 | Postuar në: 07.09.2012, 17:33
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 40.000 Lekë i pa diskutueshëm

Kategoria Biznes pajisje, makineri, mjete / Pajisje Elektrike dhe Elektronike

Lloji i njoftimit: Shitet


Ne gjendje te perkryer, nje sobe gatimi me permasat 60x60 cm. 4 vatra vitroqeramike, 2 nga te cilat me madhesi gatimi opsionale. Ekran dixhital, Opsione te ndryshme ; Ore, minutazh gatimi, drite e brendshme....Furre e madhe me permasa 46x40 cm. Shume e shpejte ne gatim. 2 tava dhe grile. Sirtar i poshtem. Ngjyre gri. GJENDJE E PERSOSUR.
Cmimi i blerjes 67.000 leke (para 10 muajsh).

 Tiranë

Dërgo E-mail

 Denis Hasa