TAPET BARI NATYRAL Vellezerit Shehi

Numri i njoftimit: 2565 | Postuar në: 06.04.2013, 15:49
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm

Kategoria Shërbime, Servisime, Kurse / Riparime dhe servisime, Mirëmbajtje / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


Vellezerit Shehi ju sherbejn me TAPET BARI, MBJELLJE BARI dhe SHTRIM-IN TE BARIT ne form tapeti ne cdo vend te shqiperise e metej, me profesionalizem dhe perkushtim.
Kompania jonë prodhon Tapet Bari Natyral me Cilësi, përdor Fara të Zgjedhura, produkte në shënjestër, makineri të avancuar, personel te specializuar jashte shtetit.
Mund te na kontaktoni ne numrat:
Edmond Shehi
00355 / 0666088001
00355 / 0694209863
Ali Shehi
00355 / 0666088002
00355 / 0692730687

Me Respekte
Vellezerit Shehi

 Kavajë

Dërgo E-mail

 Tapet Bari