shiten apartamente

Numri i njoftimit: 2513 | Postuar në: 31.03.2013, 15:22
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


shiten apartamente ne vlor tek zona e albano e romina- transballkanike -skel-tek marin-tek orizi etj

 Vlorë

Dërgo E-mail

 ermal