reno clio benzin gaz 1000 euro cmim diskutushem dhe shkembim

Numri i njoftimit: 2475 | Postuar në: 27.03.2013, 16:39
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Renault

Modeli: Clio

Viti: 1995

Karburanti:: Benzinë dhe Gaz

Transmetuesi: Manuale

Tipi: Makinë Qyteti

Ngjyra: e kuqe

Regjistrimi: i Shqipërisë

Çmimi: I negociueshëm i diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet / Shkëmbim i mundshëm


makina esht ekonomike shes per arsye te tepert ose shtoj leke per naj motorr te shtrire

 Kavajë

 nozi