OFROJ SEX PER FERMA 35 - 55 VJEC PA PAGESE

Numri i njoftimit: 24201 | Postuar në: 04.12.2015, 17:00
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm

Kategoria Kontaktet personale / Burri kërkon Grua

Lloji i njoftimit: Me qira


JAM 23 VJEC TIP SPORTIV 183 82KG NGA TIRANA DHE OFROJ CDO LLOJ SHERBIMI TE NJE FEMER SA DO PESH QE TE JET MBI MOSHEN 35.. renatozervoi1992@gmail.com

 Tiranë     Selita, Tirana e Re

Dërgo E-mail

 ALEX