SONY HDR AX2000E/SONY NX5E

Numri i njoftimit: 24193 | Postuar në: 04.12.2015, 09:57
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 1.950 €

Kategoria TV, Video, Foto dhe Multimedia / Video kamera - Dixhitale

Lloji i njoftimit: Shitet


new[e re]me bateri te madhe karikues,cante etj

 Lushnjë     Kolonjë

Dërgo E-mail

 okazionshesimlire