Korg i5s Dhe Nje Gem Wk 2 Arsyeja E Shitjes Mos Perdorimi

Numri i njoftimit: 24175 | Postuar në: 03.12.2015, 15:14
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 250 € i pa diskutueshëm

Kategoria Instrumente muzikore dhe pajisje / Pajisje për instrumente muzikore / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


NE Gjendje Pune ME Araxhim Disketa Nuk Ka

 Berat     Berat

Dërgo E-mail

 geti Berati