Okazion Veshje Fantastike me CMime Konkuruese

Numri i njoftimit: 24156 | Postuar në: 01.12.2015, 23:12
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Lloji i veshjes: Fustane

Madhësi: 38

Ngjyra: Bordo e kuqe

Çmimi: 500 Lekë i diskutueshëm

Kategoria Veshje dhe Këpucë, Moda / Veshje për femra

Lloji i njoftimit: Shitet


Vizitoni faqen me te reje te veshjeve online
Blerje online direkt nga shtepia pa u lodhur
Posta Falas Oferta te vazhdueshme ,Na ndiqni ne www.dress-mania.com

 Tiranë     Qendra

Dërgo E-mail

 Dress Mania