shiten kapanone metalik

Numri i njoftimit: 24117 | Postuar në: 28.11.2015, 10:27
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 100.000 €

Kategoria Biznes pajisje, makineri, mjete / Metalurgjia dhe Përpunim të metaleve

Lloji i njoftimit: Shitet


shitet nje kapanon metalik 60x53=3180m2
shitet kapanon metalik 12x36=432m2

 Tiranë     Qendra

Dërgo E-mail

 julian