KURSE PROFESIONALE

Numri i njoftimit: 24069 | Postuar në: 22.11.2015, 19:02
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 1.300 € i pa diskutueshëm

Kategoria Bukuria, Shëndeti, shtesa dhe pajisje / Të tjera

Lloji i njoftimit: Blihet/Kërkon / Shkëmbim i mundshëm


NJOFTIM! Ofrohen kurse profesionale ne PARUKERI -ESTETIKE - THONJ Parukeri - Estetike thonj- 6 MUAJ Parukeri - Estetike thonj- 9 MUAJ Gjysma e pageses behet dite qe rregjistrohesh dhe gjysma tjeter me 4 keste. Ne fund paiseni me certifikate te njohur nga Minsitria e Punes dhe Ceshtjeve Sociale. Mundesi punesimi + paisjet per kurset ofrohen nga ne. NXITONI -KOHA E LIMITUAR APLIKIMET PER RRGJISRIM MBYLLEN ME DATE 30 NENTOR! GRUPET E VOGLA ! Na kontaktoni ne nr 069 27 89 689/069 40 50 791

 Tiranë     Kombinati, Yzberishti

Dërgo E-mail

 Parukeri Eni