Shitet makina Chrysler Grand Voyager

Numri i njoftimit: 24041 | Postuar në: 20.11.2015, 08:16
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Chrysler

Modeli: Grand Voyager

Viti: 2000

Karburanti:: Naftë

Kilometra:: 180000

Transmetuesi: Manuale

Tipi: Monovolum / Minibus

Ngjyra: e zezë

Regjistrimi: i Shqipërisë

Çmimi: 2.500 € i diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


Makina eshte ne gjendje te mir eshte 7 vende dhe komode eshte me dokumenta te rregullta

 Kavajë     Luz i Vogël

Dërgo E-mail

 Saimir