Shes Bagazhier me 10 disce

Numri i njoftimit: 23990 | Postuar në: 16.11.2015, 20:11
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 100 € i diskutueshëm

Kategoria Instrumente muzikore dhe pajisje / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


Bagazhier me 10 disqe,marka blaunpuk Germany,i ri me nje cmim te arsyeshem

 Tiranë     Lapraka, Instituti

Dërgo E-mail

 Fili