Shitet kitare elektrike

Numri i njoftimit: 23978 | Postuar në: 22.12.2015, 20:23
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 150 €

Kategoria Instrumente muzikore dhe pajisje / Vegëla Instrumente muzikore / Kitara, Kitara elektrike

Lloji i njoftimit: Shitet


Kitara shitet per arsye mosperdorimi

 Elbasan     Elbasan

Dërgo E-mail

 Serxho