1.6 ben in gas

Numri i njoftimit: 23943 | Postuar në: 14.11.2015, 07:23
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Fiat

Modeli: Bravo

Viti: 1997

Karburanti:: Benzinë dhe Gaz

Kilometra:: 10000

Transmetuesi: Manuale

Ngjyra: blu

Regjistrimi: i Shqipërisë

Çmimi: 1.400 Lekë

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


Ne gjendje shum te mirr makina

 Kavajë     Rrogozhinë

Dërgo E-mail

 lin