golf 4 nafte-99

Numri i njoftimit: 23940 | Postuar në: 12.11.2015, 17:24
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: VW Volkswagen

Modeli: Golf

Viti: 1999

Karburanti:: Naftë

Kilometra:: 190000

Transmetuesi: Manuale

Tipi: Makinë Qyteti

Ngjyra: gri

Regjistrimi: i Shqipërisë

Çmimi: 2.500 €

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


makina eshte ne gjendje shum te mire me taksa dhe siguracjon te paguar

 Kavajë     Gosë

Dërgo E-mail

 florisaraci