Xbox 360+cip, Kinect, PSP

Numri i njoftimit: 23929 | Postuar në: 11.11.2015, 15:14
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 320 €

Kategoria TV, Video, Foto dhe Multimedia / Lojëra Konsole / XBOX

Lloji i njoftimit: Shitet


Shes Xbox 360 me cip me 82 lojra, 60GB HDD, kufje, wireless adaptor ne gjendje mjaft te mire. Kinect ka 3 lojra dhe eshte pothuajse i paperdorur. PSP eshte pak i demtuar siper ekranit, i mungon karikuesi por punon mjaft mire dhe ka 3 lojra. Se bashku me keto mund te merrni dhe nje Gameboy me 3 lojra.

 Tiranë     Qendra

Dërgo E-mail

 Kristi Manushi