JAP ME QERA

Numri i njoftimit: 23906 | Postuar në: 25.10.2016, 09:03
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Lloji i veshjes: Veshje e dasme

Madhësi: M

Ngjyra: e bardhë

Çmimi: 1.600 € i diskutueshëm

Kategoria Veshje dhe Këpucë, Moda / Veshje për femra

Lloji i njoftimit: Shitet


Shes dy fustane nuserie.fustanet Jane ne gjendje shume te mire.Jane te reja.
Shiten 800 euro secili

 Tiranë     Selita, Tirana e Re

Dërgo E-mail

 ELA