kosha picerie me porosi

Numri i njoftimit: 23876 | Postuar në: 04.11.2015, 21:12
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 100 € i diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Pjesë për Motora, Motoçikleta dhe pajisje / Pajisjë për motorrë/motoçikleta

Lloji i njoftimit: Shitet


prodhojm dhe shesim kosha picerie me veshie alumini gjithashtu prodhojm bagazhiera per makina

 Tiranë     Qendra

Dërgo E-mail

 ROMEO