Pomp suvaje

Numri i njoftimit: 23840 | Postuar në: 29.04.2018, 09:52
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 1.500 € i diskutueshëm

Kategoria Biznes pajisje, makineri, mjete / Pajisje për ndërtim

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitete pomp suvaje mixer dhe kompresor me te gjitha paisjet tjera

 Tiranë     Prezë

Dërgo E-mail

 Abaz Zyberaj