shitet ose jepet per ndertim me marveshje

Numri i njoftimit: 227 | Postuar në: 02.09.2012, 13:33
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Sipërfaqja: 1000

Lloj i tokës: Ndërtimore

Çmimi: I negociueshëm

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Tokë - Komplote

Lloji i njoftimit: Me qira


shitet ose jepet per ndertim me marveshje 1000m toke dhe 500m ne vende te ndryshme 100m nga deti ne lukove te sarandes

 Korçë

Dërgo E-mail

 artan ameda