Jam nje vajze. Kerkoj nje lidhje serioze, vetem per martese

Numri i njoftimit: 221 | Postuar në: 01.09.2012, 21:48
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm

Kategoria Kontaktet personale / Grua kerkon Burrë

Lloji i njoftimit: Shitet


Jam nje vajze 39 vjece. Me aresim te larte Infermieri e Pergjithshme. Aktualisht jam e papune.Jam me besim fetar katolike. Jetoj ne nje qytet verior te Shqiperise. Nuk kam patur ne jeten time ndonje histori dashurie apo martesore, por vonesa ne martese ka ardhur si rezultat i pretendimeve qe kam patur ne jete, ne kete drejtim. Jam e ndershme; familjare dhe kerkoj te njihem me nje burre mbi moshen time vetem per martese.
Kerkesa kryesore e imja eshte qe bashkeshorti te jete familjar dhe pa histori te padeshirueshme ne jeten e tij.
e-mail: lolalola1973@hotmail.com

 Tiranë

Dërgo E-mail

 Lola Lola